Spyglass

Haritalar ve Navigasyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.7 MB
  • Version 3.9.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Happymagenta UAB
Spyglass uygulaması ile yolunuzu bulun.

Bilmediğiniz sokaklar, adresler ve tüm yollara gidiş bileti artık mobil cihazınızda. Spyglass uygulaması ile tereddütsüzce yolculuğa çıkabilir ve kaybolmadan gideceğiniz yere varabilirsiniz. Çevrim dışı kullanabileceğiniz Spyglass uygulaması mobil cihazınızda bulunması gereken kaliteli denilebilecek seviyede olan navigasyon ve harita uygulamasıdır. 

İçerik ve kullanım açısından oldukça kaliteli bir uygulama olan Spyglass uygulaması daha şimdiden kullanıcılarını memnun etmeye başladı bile. Sizde ücretsiz bir şekilde Spyglass kullanıcısı olarak yolların tozunu attırabilirsiniz. Artık ara sokaklarda kaybolmanız mümkün olmayacak. Spyglass uygulaması yolları size anında bulacaktır. 

Ülke çapında en iyi GPS uygulaması olarak değerlendirilen Spyglass uygulaması sadece yolunuzu bulmak için değil aynı zamanda aracınızı da sizlere bulan akıllı bir mobil uygulamadır. Aracınızı kalabalık bir otoparka kaydettiniz ve bulmak da zorlanacağınızı düşünüyorsunuz. Böyle bir durumda Spyglass uygulamasından aracınızın yerini sabitleyin ve kolaylıkla nereye park ettiğinizi tespit edin. Sizde hayatınızı zorluklar içerisinde değilde çeşitli mobil uygulamaların faydalarından yararlanarak geçirebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Spyglass indir