Spyglass

Haritalar ve Navigasyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.7 MB
  • Version 3.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Happymagenta UAB
Spyglass uygulaması kaliteli bir navigasyon uygulamasıdır.

Mobil cihazınız yanınızdayken seyahat etmeniz artık daha kolay ve daha sağlıklı. Spyglass uygulamasını mobil cihazınızda çevrim dışı kullanabileceğiniz navigasyon ve harita uygulamasıdır. Uygulamamıza sahip olarak gitmek istediğiniz yere hiç zaman kaybetmeden gidebilirsiniz.

Güneş, ay ve polaris yıldız bulucu, cayro ufuk, mesafe ölçer, sekstant, eğim ölçer, GPS, seyir defteri, hız ölçer, altimetre, güneş gözlüğü, GPS göstergesi, yükseklik diyagramı, ileri teknoloji pusula, dürbün, açısal hesap makinesi ve kamera ve daha bir çok özellik ile sizleri bilgilendirmeyi başaran Spyglass uygulamasına sizde ücretsiz sahip olun. 

Önemli ölçüde gitmek istediğiniz bir adresi ararken yada yolculuk esnasında yol arkadaşına ihtiyaç duyduğunuz anda Spyglass uygulamasını açarak kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Daha önce gitmiş olduğunuz bir konumu uygulama kaydeder ve tekrar gitmek istediğinizde uğraşmadan sizi o adrese doğru navigasyon sistemi ile götürür. Haritalarda gösterir ve genişletilmiş gerçekliği kullanarak ayrıntılı GPS bilgisi görüntüler, mesafeleri, boyutları, açıları ölçer ve çok daha fazlasını yapar.

Daha Fazla Göster
Spyglass indir